• BOBOLICE gmina Ząbkowice Śląskie

  BOBOLICE, gmina Ząbkowice Śląskie, powierzchnia 3,7641 ha

   

 • DALBOROWICE, gmina Dziadowa Kłoda

  DALBOROWICE, gmina Dziadowa Kłoda, powierzchnia 4,0800 ha

   

 • ŚWIĘTE, KOMORNIKI gmina Środa Śląska

  ŚWIĘTE, KOMORNIKI, gmina Środa Śląska, powierzchnia 17,9591 ha

   

 • OPORÓW, gmina Wrocław

  OPORÓW, miasto Wrocław, powierzchnia 0,4918 ha

   

Aktualności

Spotkania z dolnośląskimi rolnikami

Ponad kilkudziesięciu rolników z Dolnego Śląska spotkało się z  Piotrem Regiecem – dyrektorem wrocławskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych. Spotkania miały charakter informacyjno szkoleniowy i odbywały się na zaproszenie lokalnych organizacji  m.in. Rady powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej czy NSZZ Rolników Indywidualnych na przełomie października i listopada. Szczególnie dużo miejsca poświęcano nowym zasadom gospodarowania gruntami. Omawiano główne zmiany w przepisach oraz zasady dotyczące przetargów na dzierżawę. Przedstawiano  obowiązujące od sierpnia 2016r. nowe stawki czynszu dzierżawnego. Rolnicy uzyskali informację iż czynsz został uregulowany w zależności od klasy gruntów i okręgu podatkowego. Dzięki temu jest on uzależniony od faktycznego potencjału produkcyjnego danej działki rolnej.  Po długości dyskusji i ilości zadanych pytań widać iż inicjatywa takich spotkań cieszy się wielkim zainteresowaniem.

W spotkaniach uczestniczyli również kierownicy właściwych sekcji zamiejscowych Agencji Nieruchomości Rolnych oraz przedstawiciele instytucji publicznych i samorządowych.

 

Czytaj więcej...

Nagrody Rozdane

17 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia „Dolnośląskich Gryfów – Nagród Gospodarczych”.

Agencja Nieruchomości Rolnych jako wsółorganizator gali otrzymała tytuł "Złotego Patrona Przedsiębiorczości". Za wyróżnienie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom.

Czytaj więcej...

Agencja Nieruchomości Rolnych OT Wrocław w Krajowym Przeglądzie Samorządowym GMINA POLSKA.

Polecamy najnowszy artykuł.
View the embedded image gallery online at:
http://wroclaw.anr.gov.pl/ot/#sigFreeIda23bc0e7a6
 

Spotkanie Biznesowe Back to Business z udziałem Agencji Nieruchomości Rolnych.

W czwartek, 22 września we Wrocławiu odbyła się kolejna, XIII edycja spotkania biznesowego Back to Business organizowanego przez agencję informacyjną QBusiness Media. Spotkanie zgromadziło w hotelu Radisson Blu ponad 100 przedsiębiorców i menedżerów. Wiodącym tematem spotkania były "Możliwości finansowania rozwoju firm". Podczas Merytorycznej części spotkania Dyrektor wrocławskiego Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych, Piotr Regiec przywitał zgromadzonych gości i zaprosił do zapoznania się z ofertą nieruchomości zabytkowych oraz inwestycyjnych obecnie przygotowywanych do sprzedaży, które zaprezentowali pracownicy Agencji. 

W dalszej części spotkania odbył się koktajl, podczas którego goście mieli okazję do spotkań i rozmów biznesowych. Następnie rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez partnerów spotkania. W imieniu Agencji nagrody wręczył Dyrektor Piotr Regiec. Stoisko Agencji Nieruchomości Rolnych niezmiennie cieszyło się dużym zainteresowaniem zgromadzonych gości, którzy w tym roku zwrócili szczególną uwagę na ofertę nieruchomości inwestycyjnych znajdującą się na terenie Bielan Wrocławskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, zapraszamy do obejrzenia programu Jana Kędzierskiego "Teraz Wieś", którego gościem był dyr. ANR Wrocław - Piotr Regiec.

 Program "Teraz Wieś" z dnia 9 października 2016r.