• BOBOLICE gmina Ząbkowice Śląskie

  BOBOLICE, gmina Ząbkowice Śląskie, powierzchnia 3,7641 ha

   

 • DALBOROWICE, gmina Dziadowa Kłoda

  DALBOROWICE, gmina Dziadowa Kłoda, powierzchnia 4,0800 ha

   

 • ŚWIĘTE, KOMORNIKI gmina Środa Śląska

  ŚWIĘTE, KOMORNIKI, gmina Środa Śląska, powierzchnia 17,9591 ha

   

 • OPORÓW, gmina Wrocław

  OPORÓW, miasto Wrocław, powierzchnia 0,4918 ha

   

Aktualności

Spotkanie Biznesowe Back to Business z udziałem Agencji Nieruchomości Rolnych

 

W czwartek, 22 września we Wrocławiu odbyła się kolejna, XIII edycja spotkania biznesowego Back to Business organizowanego przez agencję informacyjną QBusiness Media. Spotkanie zgromadziło w hotelu Radisson Blu ponad 100 przedsiębiorców i menedżerów. Wiodącym tematem spotkania były "Możliwości finansowania rozwoju firm". Podczas Merytorycznej części spotkania Dyrektor wrocławskiego Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych, Piotr Regiec przywitał zgromadzonych gości i zaprosił do zapoznania się z ofertą nieruchomości zabytkowych oraz inwestycyjnych obecnie przygotowywanych do sprzedaży, które zaprezentowali pracownicy Agencji. 

W dalszej części spotkania odbył się koktajl, podczas którego goście mieli okazję do spotkań i rozmów biznesowych. Następnie rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez partnerów spotkania. W imieniu Agencji nagrody wręczył Dyrektor Piotr Regiec. Stoisko Agencji Nieruchomości Rolnych niezmiennie cieszyło się dużym zainteresowaniem zgromadzonych gości, którzy w tym roku zwrócili szczególną uwagę na ofertę nieruchomości inwestycyjnych znajdującą się na terenie Bielan Wrocławskich.

 

Czytaj więcej...

Dni Karpia 2016 – Święto Karpia Milickiego

W dniach 10-11 września w Miliczu, odbyła się największa impreza w ramach Dni Karpia 2016 – Święto Karpia Milickiego. Piękna pogoda, ciekawy program artystyczny oraz bogata oferta wystawców przyciągnęła do Milicza tysiące odwiedzających.

Program obchodów Dni Karpia uświetniły  występy lokalnych artystów a także gwiazd polskiej estrady, wokalistki Cleo i zespołu Łzy. Na jarmarku goście mogli skosztować lokalnych produktów z Doliny Baryczy, w tym także słynnego milickiego karpia. W niedzielne popołudnie zebrani uczestniczyli w mszy świętej polowej.

Czytaj więcej...

Dożynki w Kostomłotach

W sobotę 27 sierpnia odbyły się uroczystości dożynkowe w kolejnej z Dolnośląskich gmin – Kostomłotach.

Święto rolników rozpoczęto Mszą Świętą celebrowaną przez Księdza Prałata Jerzego Sieczko  i Księdza Adriana Kosendiaka w intencji rolników w podziękowaniu za owocne plony. Po części sakralnej, podczas której poświęcone zostały wieńce dożynkowe, goście w korowodzie udali się na stadion sportowy. Zgromadzonych powitał pan Mariusz Żałobniak przewodniczący rady gminy Kostomłoty. Następnie słowa do Rolników i osób zgromadzonych wygłosił Dyrektor Oddziału Terenowego ANR we Wrocławiu Piotr Regiec. Agencja Nieruchomości Rolnych już tradycyjnie pojawiła się na uroczystościach dożynkowych wraz ze swoim stoiskiem, na którym pracownicy prezentowali ofertę nieruchomości zabytkowych oraz inwestycyjnych, a także odpowiadali na pytania rolników związanie z wejściem w życie ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa .

Czytaj więcej...

Dożynki w Kątach Wrocławskich

21 sierpnia 2016 r. odbyło się święto plonów w Kątach Wrocławskich. Obchody rozpoczęły się o godz. 13:00 uroczystą mszą w Kościele p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich, następnie ulicami miasta przemaszerował korowód dożynkowy, któremu towarzyszył Zespół Muzyki Polskiej Moksza oraz Zespół Tańca Ludowego Hanka. Uroczystości dożynkowe rozpoczął Burmistrz Miasta i Gminy Antoni Kopeć witając zgromadzonych gości, następnie Dyrektor Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu Piotr Regiec podziękował wszystkim rolnikom z ich ciężką pracę i zebrane plony orazpodkreślał, iż Agencja wspiera i polskie rolnictwo oraz pracę rolników, a także informował, że nowe regulacje prawne chronią polskie gospodarstwa rolne i dają im szansę uczciwej i zdrowej konkurencji na europejskim rynku.  Podczas święta plonów rozstrzygnięto dwa konkursy "Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy" oraz na „Najładniejsze Sołectwo”, Dyrektor Agencji Nieruchomości Rolnych nagrodził laureatów konkursów.  

Czytaj więcej...

Uroczystości Dożynkowe na Dolnym Śląsku 2016

Na przełomie sierpnia i września na terenie całego województwa dolnośląskiego odbyły się uroczystości dożynkowe.  To tradycyjne święto, od lat związane z polską wsią, jest  okazją by podziękować rolnikom za trud i wysiłek jaki wkładają w swoją codzienną pracę. Imprezy dożynkowe to również możliwość spotkania się całego środowiska rolniczego i omówienia najważniejszych problemów. Dlatego też czujemy się zaszczyceni, że tak wiele gmin i powiatów zechciało zaprosić Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu do uczestnictwa w  obchodach Święta Plonów-Święta Rolników.

Czytaj więcej...