• BOBOLICE gmina Ząbkowice Śląskie

  BOBOLICE, gmina Ząbkowice Śląskie, powierzchnia 3,7641 ha

   

 • DALBOROWICE, gmina Dziadowa Kłoda

  DALBOROWICE, gmina Dziadowa Kłoda, powierzchnia 4,0800 ha

   

 • ŚWIĘTE, KOMORNIKI gmina Środa Śląska

  ŚWIĘTE, KOMORNIKI, gmina Środa Śląska, powierzchnia 17,9591 ha

   

 • OPORÓW, gmina Wrocław

  OPORÓW, miasto Wrocław, powierzchnia 0,4918 ha

   

Aktualności

Podziekowanie

Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość!

 
 

Spotkania z dolnośląskimi rolnikami

Ponad kilkudziesięciu rolników z Dolnego Śląska spotkało się z  Piotrem Regiecem – dyrektorem wrocławskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych. Spotkania miały charakter informacyjno szkoleniowy i odbywały się na zaproszenie lokalnych organizacji  m.in. Rady powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej czy NSZZ Rolników Indywidualnych na przełomie października i listopada. Szczególnie dużo miejsca poświęcano nowym zasadom gospodarowania gruntami. Omawiano główne zmiany w przepisach oraz zasady dotyczące przetargów na dzierżawę. Przedstawiano  obowiązujące od sierpnia 2016r. nowe stawki czynszu dzierżawnego. Rolnicy uzyskali informację iż czynsz został uregulowany w zależności od klasy gruntów i okręgu podatkowego. Dzięki temu jest on uzależniony od faktycznego potencjału produkcyjnego danej działki rolnej.  Po długości dyskusji i ilości zadanych pytań widać iż inicjatywa takich spotkań cieszy się wielkim zainteresowaniem.

W spotkaniach uczestniczyli również kierownicy właściwych sekcji zamiejscowych Agencji Nieruchomości Rolnych oraz przedstawiciele instytucji publicznych i samorządowych.

 

Czytaj więcej...

Nagrody Rozdane

17 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia „Dolnośląskich Gryfów – Nagród Gospodarczych”.

Agencja Nieruchomości Rolnych jako wsółorganizator gali otrzymała tytuł "Złotego Patrona Przedsiębiorczości". Za wyróżnienie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom.

Czytaj więcej...

Agencja Nieruchomości Rolnych OT Wrocław w Krajowym Przeglądzie Samorządowym GMINA POLSKA.

Polecamy najnowszy artykuł.
View the embedded image gallery online at:
http://wroclaw.anr.gov.pl/ot/#sigFreeIda23bc0e7a6
 

Spotkanie Biznesowe Back to Business z udziałem Agencji Nieruchomości Rolnych.

W czwartek, 22 września we Wrocławiu odbyła się kolejna, XIII edycja spotkania biznesowego Back to Business organizowanego przez agencję informacyjną QBusiness Media. Spotkanie zgromadziło w hotelu Radisson Blu ponad 100 przedsiębiorców i menedżerów. Wiodącym tematem spotkania były "Możliwości finansowania rozwoju firm". Podczas Merytorycznej części spotkania Dyrektor wrocławskiego Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych, Piotr Regiec przywitał zgromadzonych gości i zaprosił do zapoznania się z ofertą nieruchomości zabytkowych oraz inwestycyjnych obecnie przygotowywanych do sprzedaży, które zaprezentowali pracownicy Agencji. 

W dalszej części spotkania odbył się koktajl, podczas którego goście mieli okazję do spotkań i rozmów biznesowych. Następnie rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez partnerów spotkania. W imieniu Agencji nagrody wręczył Dyrektor Piotr Regiec. Stoisko Agencji Nieruchomości Rolnych niezmiennie cieszyło się dużym zainteresowaniem zgromadzonych gości, którzy w tym roku zwrócili szczególną uwagę na ofertę nieruchomości inwestycyjnych znajdującą się na terenie Bielan Wrocławskich.